16
Mar

0

UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH ORAZ OSIĄGNIĘCIA Rok szkolny 2015/2016

UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH ORAZ OSIĄGNIĘCIA

Rok szkolny 2015/2016

Nazwa konkursu Imię i nazwisko Osiągnięcia Liczba uczniów
Szkolny Konkurs Literacki „Jesienny spacer” w ramach projektu ”Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi” Natalia Leśniak kl. VI wyróżnienie 4
Szkolny Konkurs Plastyczny „Jesienny spacer” w ramach projektu ”Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi” Dawid Jaśkowiec kl. II
Adrian Lenart kl. II
Mateusz Hujdus kl.0
Patryk Szymoniak kl.0
Adrian Urbaniak kl.0
Paulina Kuc kl. I
Natalia Pietrzyk kl. I
I miejsce
II miejsce
III miejsce
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
wyróżnienie
22
Prace Przestrzenne
w ramach Ogólnopolskiej Kampanii NO PROMIL NO PROBLEM
Wiktoria Gogól kl. III
Mikołaj Wachnik kl. II
Laureat
Laureat
2
Prace literackie
w ramach Ogólnopolskiej Kampanii NO PROMIL NO PROBLEM
Bartosz Ulmaniec kl. II
Julia Gogól Kl. VI
wyróżnienie
wyróżnienie
2
Konkurs multimedialny
w ramach Ogólnopolskiej Kampanii NO PROMIL NO PROBLEM
Klaudia Cienkosz kl. IV
Aleksander Hodana kl. IV
Jakub Kocajda kl. IV
Michał Mika kl. IV
Julia Urbanik kl. IV
Stanisław Urbański kl. IV
wyróżnienie 6
Konkurs plastyczny
w ramach Ogólnopolskiej Kampanii NO PROMIL NO PROBLEM
Zuzanna Stasiak Laureat 1
Konkurs Plastyczny ”Anioły
z Pijarskiej 2”ed-VII
Paweł Stasiak kl. VSeniorzy:
Urszula Kalisz
Grażyna Gajdek
III miejsce etap wojewódzki 22
Konkurs „Ozdoby Bożonarodzeniowe 2015” Dominika Biel kl. III
Mikołaj Wachnik kl. III
Patryk Kęsek kl. 0
Laureaci
etapu powiatowego
3
Biblijny Konkurs Tematyczny Kamil Urbanik kl. VI udział w etapie wojewódzkim 7
Historyczny Konkurs Tematyczny Bartosz Skałka kl. V udział w etapie rejonowym 2
Małopolski Konkurs Humanistyczny Julia Gogól. Kl. VI udział w etapie wojewódzkim, 4
Konkurs Plastyczny „Ścieki oczyszczamy – czyste środowisko
w Myślenicach mamy”
Dawid Jaśkowiec kl. II
Bartosz Ulmaniec kl. II
ODDZIAŁ
PRZEDSZKOLNY
wyróżnienie
wyróżnieniewyróżnienie
5
Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt- eliminacje rejonowe
Nowy Targ
Skład zespołu: W. Topa, K. Bednarz, J. Sukta, J. Gogól, I. Olszewska, N. Leśniak, M. Kocyła, N. Baran II miejsce
etap rejonowy
8
Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt- eliminacje powiatowe
Wiśniowa
Skład zespołu: W. Topa, K. Bednarz, J. Sukta, J. Gogól, I. Olszewska, N. Leśniak, M. Kocyła, N. Baran I miejsce
etap powiatowy
8
Halowy Turniej Piłki Nożnej dziewcząt- eliminacje gminne Myślenice Skład zespołu: W. Topa, K. Bednarz, J. Sukta, J. Gogól, I. Olszewska, N. Leśniak, M. Kocyła, N. Baran I miejsce
etap gminny
8

UDZIAŁ UCZNIÓW W KONKURSACH BEZ OSIĄGNIĘĆ:
1. Małopolski Konkurs Matematyczny – 4 uczniów
1. Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – 3 uczniów
2. Przyrodniczy Konkurs Tematyczny – 4 uczniów
3. Gminny Turniej Teatru Ekologicznego – 12 uczniów
4. Przegląd Kolęd Tradycyjnych – 1 uczeń
5. V Gminny Konkurs Historyczny – 1 uczeń
6. I Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej „Młody Ratownik” – 4 uczniów