Filmy

 • Występ charytatywny w ramach działalności fundacji PROGRESJA

  Dnia 1.02.2015 r. uczniowie naszej szkoły wraz z Orkiestrą Dętą z Zasani wystąpili w koncercie charytatywnym zorganizowanym przez Fundacje Aktywnego Rozwoju PROGRESJA. Koncert zorganizowany został w celu zebrania środków na organizacje czasu wolnego dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

 • Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Zasani

  Zapraszamy do obejrzenia relacji z Dnia Babci i Dziadka w naszej szkole.

 • Życzenia świąteczne

  Życzenia świąteczne składaliśmy w imieniu uczniów, orkiestry, koła gospodyń, strażaków oraz wszystkich mieszkańców Zasani.

 • Kiermasz świąteczny 19.12.2014

  Zapraszamy do obejrzenia relacji z kiermaszu świątecznego, który odbył się 19.12.2014 r. na rynku w Myślenicach. W kiermaszu wzieli udział uczniowie z naszej szkoły, którzy towarzyszyli Orkiestrze i Kołu Gospodyń. W Galerii znajdują się zdjęcia z tego wydarzenia.

 • Młodziczki na meczu Cracovii 6.12.2014

    Dziewczynki z Zasani w eskorcie dziecięcej podczas meczu Cracovia – Jagiellonia Najmłodsze zawodniczki myślenickiego klubu LKS Respekt Myślenice po rundzie jesiennej zajmują pierwsze miejsce w grupie w rozgrywkach  Małopolskiej Ligi Młodziczek. Trzon zespołu stanowią uczennice Szkoły Podstawowej w Zasani. W ramach podziękowania za ich ciężką pracę na treningach i zaangażowanie w grę, dziewczynki wzięły…

 • Relacja z pikniku ” Odblaskowa Szkoła”

 • Inauguracja roku 2014/2015

  Wakacje dobiegły końca i rozpoczął się kolejny rozdział w życiu szkoły. Nowy rok szkolny będzie niósł za sobą  inspirujące wyzwania, zadania i realizacje kolejnych ciekawych projektów. W uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz i społeczności lokalnej. Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystej inauguracji roku szkolnego 2014/15 przygotowanej przez Myślenicka Telewizje Powiatową ITV. [dt_sc_blockquote…