12
Cze

Turniej ” Z podwórka na stadion”

W dniu 11 czerwca w Wiśniowej odbyły się eliminacje gminne do Turnieju „Z podwórka na stadion”

W Turnieju eliminacyjnym zawodniczki Naszej Szkoły spotkały się od razu z reprezentacją dziewcząt UKS „Andrusy w Lipniku”. Mimo, iż w zespole przeciwnika grały zawodniczki na codzień trenujące w tamtejszym Klubie Nasze uczennice nie przestraszyły się rywalek i przystąpiły do meczu z dużą determinacją. Chęć zwycięstwa i pokozania się z jak najlepszej strony sprawiła, iż po pierszych 15 minutach meczu Nasz zespół prowadził 2:0 po bramkach Karoliny Bednarz i Natalii Topy. Niestety w drugiej połowie meczu górę wzięło lepsze przygotowanie fizyczne i doświadczenie Naszych rywalek, które strzeliły Nam 3 bramki i wygrały cały mecz 3:2.

Brawa dla Naszych zawodniczek za piękną sportową postawę:

Naszą Szkołę reprezentowały następujące uczennice:

Karolina Bednarz, Izabela Olszewska, Justyna Sukta, Milena Kocyła (uczennice klasy II), Natalia Topa, Katarzyna Skałka, Gabriela Łotocka i Anna Urbańska (uczennice klasy III).

Regulamin Turnieju pozwala by w następnej eliminacji, czyli w Finale powiatowym, ZWYCIĘSKI zespół z eliminacji gminnych mógł zostać wzmocniony zawodniczkami z innych zespołów. Tak się też stanie tym razem i na eliminacje powiatowe, które odbędą się w najbliższy piątek 18 maja w Myślenicach do zespołu UKS „Andrusy” w Lipniku zostaną dołączone następujące zawodniczki Naszej Szkoły:

Natalia Topa, Karolina Bednarz,Anna Urbańska i Gabriela Łotocka.

Życzymy zwcięstwa w eliminacjach powiatowych i awansu do Finału Wojewódzkiego!