Szkolna wigilia 2016

Dziś przeżywaliśmy w naszej szkole wyjątkowy dzień. Dzień piękny, radosny i bardzo uroczysty. Wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy obsługi zasiedli do jednego, wigilijnego stołu. Było to naprawdę wspaniałe, wzruszające uczucie.

Najpierw obejrzeliśmy krótką inscenizację z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaną przez klasę IV. Potem wysłuchaliśmy życzeń świątecznych od Pani Dyrektor Renaty Piekarz i od Przewodniczącego Szkolnej Rady Rodziców, Pana Roberta Kocajdy. Następnie połamaliśmy się opłatkiem i zjedliśmy tradycyjny barszcz czerwony z uszkami.

W tym magicznym dniu nie mogło zabraknąć śpiewu kolęd. Każda klasa, począwszy od oddziału przedszkolnego po najstarszych szóstoklasistów, zaprezentowała przygotowaną przez siebie kolędę. Potem jeszcze wszyscy wspólnie śpiewaliśmy radośnie.

Podczas uroczystości rozstrzygnięty został szkolny konkurs na najładniej przystrojoną salę lekcyjną z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku I miejsce zdobyła klasa II, II miejsce – klasa IV, a III miejsce  – klasa III. Niezależnie od nagrodzonych, zgodnie stwierdzono, że uczniowie wszystkich klas przepięknie ozdobili i posprzątali swoje sale. Oby tak pięknie było nie tylko w okresie świątecznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.