Młodziczki na meczu Cracovii 6.12.2014

 

Dziewczynki z Zasani w eskorcie dziecięcej podczas meczu Cracovia – Jagiellonia

Najmłodsze zawodniczki myślenickiego klubu LKS Respekt Myślenice po rundzie jesiennej zajmują pierwsze miejsce w grupie w rozgrywkach  Małopolskiej Ligi Młodziczek. Trzon zespołu stanowią uczennice Szkoły Podstawowej w Zasani.

W ramach podziękowania za ich ciężką pracę na treningach i zaangażowanie w grę, dziewczynki wzięły udział w mikołajkowym wyjeździe na mecz ekstraklasy.

Piłkarki rozpoczęły świętowanie w pizzeri Toscana w Myślenicach, gdzie zostały ciepło przyjęte przez całą załogę restauracji. Po krzepiącym posiłku, pełne energii dziewczynki wyruszyły na podbój stadionu Cracovii.

11 zawodniczek wzięło udział w eskorcie dziecięcej, wyprowadzając na boisko piłkarzy Jagielloni Białystok. Kto nie miał okazji podziwiać ich na żywo lub w telewizji może nadrobić zaległości oglądając krótki fragment tego wydarzenia.

Następnie dziewczynki dołączyły do swoich koleżanek na trybunach i już w pełnym składzie przyłączyły się do kibicowania. W związku z wyjątkowym terminem, w którym odbywał się mecz, sektor rodzinny odwiedził św. Mikołaj. Wszyscy młodzi kibice otrzymali upominki i ze zdwojoną siłą wrócili do zagrzewania do walki swoich faworytów. Pomimo ich gorącego dopingu mecz zakończył się remisem (1:1). Niemniej jednak młodziczki wróciły do domów w doskonałych humorach – to był naprawdę ekscytujący dzień!

W wyjeździe wzięły udział: Wiktoria Zabłocka, Natalia Topa, Maria Topa, Gabriela Janicka, Agnieszka Bała, Martyna Dawiec, Zuzanna Zięba, Karolina Bednarz, Justyna Sukta, Nikoletta Baran, Izabela Olszewska, Julia Gacek, Małgorzata Pałka, Julia Druzgała, Wiktoria Pawlik, Klaudia Cyganek, Wiktoria Franczak oraz  Anna Łubińska.

aaa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.