Inauguracja roku 2014/2015

Wakacje dobiegły końca i rozpoczął się kolejny rozdział w życiu szkoły. Nowy rok szkolny będzie niósł za sobą  inspirujące wyzwania, zadania i realizacje kolejnych ciekawych projektów. W uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz i społeczności lokalnej. Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystej inauguracji roku szkolnego 2014/15 przygotowanej przez Myślenicka Telewizje Powiatową ITV.

„Nieliczna szkoła to nasz atut, ponieważ przy takiej liczbie dzieci możemy indywidualizować prace, możemy czuć się jak jedna wielka rodzina.” – Renata Piekarz, dyrektor szkoły

Szkolna społeczność nie zapomniała o upamiętnieniu 75 rocznicy wybuchu największego konfliktu zbrojnego w dziejach ludzkości przygotowując krótką akademie na ten temat.

„Bardzo się cieszę, że młodzież przypomniała tak ważną datę.To Wasze zobowiązanie, że będziecie czcili pamięć tych, którzy polegli za Ojczyznę.” – Marek Łatas, poseł

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zasani z radością przywitali nowych pierwszoklasistów. Zapewniali, że najmłodsi w każdej chwili mogą zwrócić się do starszych kolegów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.